De leerlingen werden daarbij begeleid door kunstenaars uit Echt-Susteren. De 26 beschilderde hanen trokken in mei, in een karavaan door Echt, naar het gemeentehuis. Daar stonden ze twee weken tentoongesteld in de hal.
Groot succes
Het project was een groot succes, vooral omdat de hanen zo mooi en kleurrijk geworden zijn. De kinderen zijn supertrots op hun Sjaan. Daarom hebben we in samenwerking met de bibliotheken geregeld, dat de meeste hanen in de zomervakantie opnieuw voor het publiek te bezichtigen zijn. 
Zelf zien in de bibliotheken
Enkele exemplaren vindt u bij de bibliotheken van Nieuwstadt, Susteren en Pey, het merendeel kunt u zien bij de bibliotheek op de Plats in Echt. In Koningsbosch zijn ze in de winkel te bezichtigen.
Na de zomervakantie gaan de hanen weer terug naar de basisscholen.
Organisatie en ondersteuning cultuurcoach
De cultuurcoach van Menswel, Monique van der Vleuten, heeft het hele project mee georganiseerd en ondersteund. Bij haar kunt u terecht als u meer wil weten over dit project. Bel Moninque via tel. 0475-484848 of mail naar monique.vandervleuten@menswel.nl