Filter op categorie:

Filter op maand:

  • 2021
  • 2022
  • 2023
  • 2024
  • 2025
  • 2026

MOSA CUP 2025

Op 15 oktober organiseerde het jongerenwerk van Stichting Menswel de allereerste MOSA Cup; een voetbaltoernooi voor jongeren van 15 t/m 18 jaar die zich via jongerenwerkorganisaties in Limburg hadden ingeschreven.

Zeven teams uit o.a. Sittard, Weert, Maasgouw, Roermond en Echt-Susteren streden op het veld van SC Susteren om de felbegeerde wisseltrofee, sportieve eer én mooie prijzen zoals een WK-bal, bioscoopbonnen en medailles.

De MOSA Cup, genoemd naar de Maas die door Limburg loopt, draait niet alleen om voetbal, maar vooral om verbinding, trots en samenwerking tussen jongeren en jongerenwerkorganisaties in de provincie. Naast de wedstrijden waren er ook punten te verdienen voor fair play, gezonde leefstijl en ontwikkeling.

De grote winnaar? Het team van Echt-Susteren, dat volgend jaar hun titel mag verdedigen!

Een geslaagde dag vol sportiviteit, energie en verbinding. Goed voor elkaar! 💪